Hakkımızda

Uzun ve güzel bir öyküye sahip Türkmenler Pastahanesi yıllardır Osmaniye'de yaşayan herkese hizmet vermektedir. Bugün Osmaniyede pastacılık sektöründe yenilikçi bir marka olması, kaliteden ödün vermeyen anlayışının sizler tarafından takdir edilmesiyle mümkün olmuştur. Güveninize laik olmak, sizlerin tatlı ve unlu mamullere olan düşkünlüğünün bilinciyle kalite çizgimizi geliştirmekteyiz.

Türkmenler Pastahanesi ilkleri gerçekleştirmek için 1980 yılında Kadirli yolu üzerinde hizmete başladı. Yıllardır Osmaniye'de pastacılık sektöründe lider konumdadır. Turkmenler Pastanesi, vitrinlerinin sadece bir kat çeşit pasta, turta ve tatlıyla sınırlı kalmaması gerektiği bilinciyle yeni çeşitler, yeni damak lezzetlerini sevgili müşterinin hizmetine sunmaktadır.

Damağınızı tatlandıracak yada doyuracak sınırsız ürün çeşitlerine sahiptir. Pastanelerimizde aklınıza bile gelmeyecek her çeşit ürünler bunların yanında olurda hayallerinizi dostluğumuzla paylaşmak isterseniz her türlü figürlü pasta ( Doğum günü, Mezuniyet, Düğün) çeşitleriyle de sizlere hizmet vermektedir.

Gelişen ve değişen Osmaniye'de pastacılık sektöründe ciddi rekabetler yaşanırken Türkmenler dürüst, işini hakkıyla yapan ve sektörde başarısını kanıtlamış olmanın verdiği güven, müşterilerden aldığı destekle kendi mutfağında büyütmek amacıylada 2013 yılında Otoban yolun üzerindeki şubesini faaliyete geçirdi.

Osmaniye’den aldığımızı Osmaniye ile paylaşmaktan mutluyuz gururluyuz.

İletişim Adreslerimiz

Telefon:
0546 508 64 10
Cep Telefon:
0328 813 17 87
Adres:
İskender Türkmen Caddes Kadirli Yolu Girişi No:1
E-Posta:
turkmenlerpastanesi80@gmail.com

Harita